O nas

kILKA SŁÓW O NAS

CENTRUM RODZINNE I ROZWODOWE

KOMPLEKSOWA POMOC W JEDNYM MIEJSCU!

W zakres kompetencji naszego Centrum wchodzi szeroko pojęte świadczenie pomocy w przezwyciężaniu trudnych, kryzysowych sytuacji, wsparcie w rozwiązywaniu problemów i rozpoczynaniu nowego życia.

Pomagamy w znalezieniu konkretnych i adekwatnych rozwiązań, które zapewnia zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania z uwzględnieniem najlepszych trendów terapeutycznych i obowiązujących przepisów prawnych.

Specjaliści naszego Centrum stale poszerzają swoje kompetencje i umiejętności. Nie boimy się żadnych, nawet najbardziej wymagających spraw.

Naszym klientom zapewniamy dyskrecję, wsparcie i zrozumienie. Działamy szybko i sprawie proponując najlepsze rozwiązania.

Naszą misją jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa i zaufania, ponieważ dobro Klienta jest dla nas celem nadrzędnym.

ZMIENIAMY ROZWÓD W COŚ POZYTYWNEGO

Centrum Rodzinne i Rozwodowe nie zamyka się na potrzeby mężczyzn. Przeciwnie – zapraszamy do nas Panów, którzy czują się zagubieni i samotni. Rozumiemy, że w sprawach rodzinnych mężczyźni często są traktowani przedmiotowo. Wierzymy, że potrafią się oni opiekować swoimi dziećmi równie dobrze jak ich matki. Naszym najważniejszym celem jest dobro dziecka, a nie może być o nim mowy bez równoprawnego udziału w jego wychowaniu przez obojga rodziców.

Stale poszerzamy grono naszego zespołu oraz ilość usług, tak aby każdy w trudnej i kryzysowej sytuacji rodzinnej znalazł u nas wsparcie na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

 

 

Centrum Rodzinne i Rozwodowe

 Certyfikat ISO 9001

Spełniamy wymagania normy ISO 9001:2015

Certyfikat ISO 9001 został nadany przez niezależną jednostkę certyfikującą posiadającą akredytację Polskiego Centrum Akredytacji, co stanowi obiektywny dowód na to, że:

  • w zakresie doradztwa, szkoleń i e-learningu spełniamy międzynarodowe standardy jakości,
  • świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie,
  • działamy zgodnie z ustalonymi procedurami – w sposób ściśle określony i uporządkowany,
  • wszystkie procesy w naszym Centrum zorientowane są na wzrost satysfakcji Klienta,
  • zapewniamy najlepszą obsługę Klienta i zaspokojenie jego potrzeb.
certyfikat-normy- ISO 9001